O NÁS

Ahoj „mama roka“!:-)

ak sa aj ty takto cítiš, tak si na správnom mieste.

Život s dieťaťom je niekedy doslova ako s „grgmi a prdmi“. Všade samé plienky, jedenie, prdenie a grganie. Čo viac dieťa na začiatku okrem lásky ešte potrebuje? Chceme Ti ukázať, že to voňavé a čistučké dieťa vytvárame len my matky. Samozrejme ťa tým nebudeme navádzať na nehygienické návyky. Na našom blogu ti ponúkame návody zo života, ako život s grgmi a prdmi dokážeš zvládnuť s humorom a ženskou noblesou a popritom vyzerať skvele.

Niekto sa v úlohe mamy nájde ihneď, niekto musí do tejto úlohy dospieť, ako v našom prípade. Nie sme žiadne bio-eko matky, ale takisto nám nie je jedno, čo našim deťom servírujeme a do čoho ich oblečieme. Nenakupujeme u Číňana, ale takisto naše deti nenosia Gucci a spol. Nepohrdneme so zdedenými topánkami ale neodporujeme ani ortopédom. Sme len matky, ktoré robia čo vedia podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Tu u nás nájdeš všetko na jednom mieste. Od plienky, cez detskú stoličku, make-up, sexuálnu pomôcku až po pračku.

Negarantujeme, že daný obsah alebo produkt pomôže vyriešiť tvoje problémy ale môže sa skončiť radostným výkrikom „však prečo ma to nenapadlo?“.

Možno si nehľadala, ale práve si našla miesto, kde zistíš, že v tom nie si sama. Ber to s nadhľadom. Pretože život s „grgmi a prdmi“ je v skratke „materstvo s nadhľadom“.